Бойлер Roda Aqua INOX 80 VM
- Код товару: 24770
- Модель: Aqua INOX 80 VM
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Бойлер Roda Aqua INOX 80 VM
| Інше | |
| Габарити (ВхШхГ) | 101.3x51.5x31.5 см |
| Гарантія на бак | 5 років |
| Органи керування | спереду |
| Підключення труб | знизу |
| Управління | електронне |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | електромережа |
| Об'єм бака | 80 л |
| Розміщення | вертикальний |
| Тип | накопичувальний |
| Форма корпуса | плоский |
| Технічні хар-ки | |
| Внутрішнє покриття бака | нержавіюча сталь |
| Джерело живлення | 230 В (1 фаза) |
| Магнієвий анод | + |
| Максимальна тем-ра води | 75 °C |
| Нагрівальних елементів | 1 |
Опис
Компактний електричний водонагрівач від німецької фірми Roda з вертикальним типом установки на стіну. Модель може похвалитися зручним плоским корпусом, який займає набагато менше вільного простору, ніж опуклі циліндрові моделі. При цьому всередині виробу встановлені два циліндричних накопичувача з нержавіючої сталі загальною ємністю 80 л. Панель управління складається з LED-дисплей, на якому відображається температура води, ручки терморегулятора і кнопок вмикання ТЕНа.
Котел Roda Aqua INOX MAqua INOX 80 VM живиться від побутової електромережі. Мідний ТЕН має два ступені нагріву: з потужністю 1200 (2000 Вт. За 130 хвилин прилад може нагріти води до 75°С. Для захисту бака від корозії в ньому встановлено магнієвий анод, як невід'ємна частина системи безпеки. Запобіжний клапан захищає котел від перевищення допустимого тиску, вбудований термостат від перегріву. При підключенні приладу до водопроводу виробник рекомендує встановити фільтр механічних часток і редуктор тиску.















