Витяжка Weilor Lumina LUMINA WBG 65 WHITE
- Код товару: 94347
- Модель: LUMINA WBG 65 WHITE
- 7 999 грн.
-
7 819 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Витяжка Weilor Lumina LUMINA WBG 65 WHITE
| Інше | |
| Вага | 9.04 кг |
| Висота (макс.) | 17.5 см |
| Глибина | 29 см |
| Дисплей | + |
| Діаметр повітровода | 120 мм |
| Клас енергоспоживання | C |
| Країна виробництва | Китай |
| Ширина | 59.8 см |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Оформлення | повновбудована |
| Тип і монтаж | вбудована (шафа) |
| Технічні параметри | |
| Максимальний рівень шуму | 54 дБ |
| Мінімальний рівень шуму | 49 дБ |
| Потужність | 70 Вт |
| Принцип роботи | відведення/рециркуляція |
| Продуктивність (мотор) | 800 м³/год |
| Фільтрація | |
| Жировий фільтр | алюмінієвий |
| Модель вугільного фільтра | WCF 14 |
| Можливість установки активного фільтра | + |
| Функції та можливості | |
| Освітлення | світлодіодна стрічка |
| Периметральне всмоктування | + |
| Таймер вимкнення | + |
| Управління | сенсорне |
| Управління жестами | + |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- Похилі витяжки для кухні
- Острівні витяжки для кухні
- Плоскі витяжки кухонні
- Витяжки Т-подібні
- Стельові витяжки
- Настінні витяжки
- Настільні витяжки
- Витяжки, що вбудовуються в шафу для кухні.
- Витяжки з вугільним фільтром
- Витяжки без повітроводу
- Витяжки на кухню 50 см
- Кухонні витяжки 60 см
- Кухонні витяжки завширшки 70 см
- Кухонні витяжки шириною 45 см
- Потужні витяжки для кухні
- Найтихіші витяжки на кухню
- Витяжки білі
- Витяжки бежеві
- Витяжки чорні















