Винна шафа Liebherr UWKes 1752
- Код товару: 88241
- Модель: UWKES1752
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Винна шафа Liebherr UWKes 1752
| Інше | |
| Вага | 45 кг |
| Відкривання | навісна ручка |
| Габарити (ВхШхГ) | 81.6x59.7x57 см |
| Дисплей | + |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кліматичний клас | SN, N, ST |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Розміри для монтажу (ВхШхГ) | 820x600x580 мм |
| Споживання енергії в рік | 145 кВт*год |
| Управління | кнопкове внутрішнє |
| Комплектація | |
| Двері | скляна (тонована) |
| Загальний об'єм | 110 л |
| Кількість полиць | 3 |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Макс. температура | 20 °С |
| Матеріал полиць | дерев'яні |
| Мін. температура | 5 °С |
| Місткість пляшок | 46 шт |
| Можливість вбудовування | + |
| Тип | кліматичний |
| Тип охолодження | компресорний |
| Функції та можливості | |
| Функції | внутрішнє освітлення; вентиляція камери; вугільний фільтр; перевішування дверей; індикатор закриття дверцят; індикатор несправності; захист від дітей (замок) |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






