Вентилятор Ardesto FNT-R44X1WY22
- Код товару: 93902
- Модель: FNT-R44X1WY22
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вентилятор Ardesto FNT-R44X1WY22
| Комплектація | |
| Вага | 4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 110x31x31 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | білий |
| Механізм | радіальний |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Тип | підлоговий |
| Функції | поворотна система; нічний режим; імітація вітру; таймер; дисплей; пульт ДК |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










