Вентилятор Ardesto FNT-R36X1WY22
- Код товару: 93903
- Модель: FNT-R36X1WY22
-
2 399 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Вентилятор Ardesto FNT-R36X1WY22
| Комплектація | |
| Вага | 3.6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 90x31x31 см |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | білий |
| Механізм | радіальний |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Тип | підлоговий |
| Функції | поворотна система; нічний режим; імітація вітру; таймер; дисплей; пульт ДК |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











