Вентилятор Ardesto FN-HY-135TURBO
- Код товару: 93904
- Модель: FN-HY-135TURBO
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Вентилятор Ardesto FN-HY-135TURBO
| Комплектація | |
| Вага | 0.36 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.2x10x4.3 см |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір | сріблястий |
| Механізм | осьовий |
| Споживана потужність | 165 Вт |
| Тип | міні вентилятор |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |












