Варильна поверхня Teka IRF 9480 TFT (10210184)
- Код товару: 79785
- Модель: IRF 9480 TFT
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Варильна поверхня Teka IRF 9480 TFT (10210184)
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ШхГ) | 90x51 см |
| Дисплей | + |
| Маркування виробника | 10210184 |
| Потужність підключення | 7.4 кВт |
| Рамка | немає |
| Розміри для монтажу (ШхГ) | 860x490 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тип поверхні | електрична |
| Тип пристрою | варильна поверхня |
| Конфорки | |
| Діаметр конфорок | 14.5 см, 28 см, 18x27 см, 18x27 см |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Потужність конфорок | 1.4 кВт, 2.3 кВт, 1.85 кВт, 1.85 кВт |
| Режим «міст» (Bridge) | + |
| Робоча поверхня | склокераміка (EuroKera) |
| Управління | сенсорне |
| Функції та можливості | |
| Автоматичні програми | розтоплювання; підтримання температури; автоматика закипання |
| Функції | автоматичне відключення; таймер; режим паузи; захист від дітей; індикатор залишкового тепла; управління через Інтернет |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







