Варильна поверхня Gorenje GI8421BSC
- Код товару: 94144
- Модель: GI8421BSC
-
20 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Варильна поверхня Gorenje GI8421BSC
| Загальні характеристики | |
| Габарити (ШхГ) | 79.5x52 см |
| Маркування виробника | 743797 |
| Обмеження потужності | + |
| Потужність підключення | 7.2 кВт |
| Рамка | немає |
| Розміри для монтажу (ШхГ) | 750x490 мм |
| Інше | |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тип поверхні | електрична |
| Тип пристрою | варильна поверхня |
| Конфорки | |
| Діаметр конфорок | 14.5 см, 18 см, 18 см, 23 см |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Потужність конфорок | 1.2 кВт, 1.5 кВт, 1.5 кВт, 1.5 кВт |
| Режим «міст» (Bridge) | + |
| Робоча поверхня | склокераміка |
| Управління | сенсорне (роздільне керування конфорками) |
| Функції та можливості | |
| Функції | автоматичне відключення; таймер; захист від дітей; індикатор залишкового тепла |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













