Зволожувач повітря WetAir MH-250
- Код товару: 94334
- Модель: MH-250
-
857 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Зволожувач повітря WetAir MH-250
| Комплектація | |
| Вага | 1.1 кг |
| Витрата води | 300 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | ультразвукове |
| Колір | білий |
| Макс. рівень шуму | 25 дБ |
| Об'єм бака для води | 2.6 л |
| Площа приміщення (зволоження) | 35 м² |
| Потужність споживання | 28 Вт |
| Призначення | зволожувач |
| Розміри (ВхШхГ) | 335x163x163 мм |
| Управління | механічне |
| Функції | регулювання продуктивності; відключення за відсутності води; верхнє доливання води |
| Час безперервної роботи | 8.6 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







