Зволожувач повітря Sharp UA-HG40E-T
- Код товару: 74140
- Модель: UAHG40E-L
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зволожувач повітря Sharp UA-HG40E-T
| Комплектація | |
| Вага | 9.2 кг |
| Витрата води | 400 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | водяне |
| Колеса для переміщення | + |
| Колір | коричневий, сірий |
| Макс. рівень шуму | 46 дБ |
| Мін. рівень шуму | 19 дБ |
| Об'єм бака для води | 2.5 л |
| Площа приміщення (зволоження) | 18 м² |
| Площа приміщення (очищення) | 28 м² |
| Потужність споживання | 24 Вт |
| Призначення | зволожувач; мийка повітря; очищувач |
| Продуктивність | 240 м³/год |
| Розміри (ВхШхГ) | 700x407x325 мм |
| Управління | електронне |
| Фільтри очищення | попередній; HEPA; вугільний фільтр; дезодоруючий |
| Функції | регулювання вологості (гігростат); регулювання продуктивності; нічний режим роботи; іонізатор; індикатор забруднення фільтра; авторежим очищувача; таймер відключення; захист від дітей; дисплей; індикатор вологості; індикатор температури; індикатор якості повітря |
| Час безперервної роботи | 6 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










