Твердопаливний котел Roda Brenner Fest BF-07 50 кВт
- Код товару: 62289
- Модель: BF-07
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Твердопаливний котел Roda Brenner Fest BF-07 50 кВт
| Безпека | |
| Системи захисту | перегрів води |
| Інше | |
| Вага | 291 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 1013x523x940 мм |
| Комплектація | |
| Джерело енергії | твердопаливний |
| Площа опалення | 400 м² |
| Розміщення | підлоговий |
| Тип | одноконтурний (тільки опалення) |
| Підключення труб | |
| Діаметр димохода | 180 мм |
| Камера згоряння | відкрита (димохідний) |
| Теплообмінник | чавунний |
| Підключення труб | |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Повернення із системи опалення | 2" |
| Споживчі х-ки | |
| Циркуляційний насос | |
| Технічні х-ки | |
| Джерело живлення | автономна робота |
| Корисна потужність | 50 кВт |
Опис
Енергонезалежний одноконтурний твердопаливний котел підвищеної потужності з відкритою камерою згоряння. Має міцну та надійну конструкцію чавунного теплообмінника, призначений для монтажу підлоги. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для опалення просторих котеджів, комерційних, комунальних, побутових та виробничих приміщень площею до 400 кв. Розрахований на роботу в системах із природною та примусовою циркуляцією (циркуляційного насоса не має).
Відкрита камера згоряння, використана в конструкції котла Roda Brenner Fest BF-07, передбачає монтаж окремого котельного приміщення. Як паливо може використовуватися кам'яне вугілля, дрова, паливні брикети або пелети. Містка топкова камера дозволяє завантажувати велику кількість палива, якого буде достатньо для обігріву приміщень протягом 4-8 годин. ). Надійний та довговічний чавунний теплообмінник гарантує високий ККД. Колосники, що водоохолоджуються, не вимагають заміни в процесі експлуатації котла, і додатково підвищують відбір тепла. Передбачено встановлення навісного пелетного пальника.





