Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH 3045
- Код товару: 48499
- Модель: CH-3045
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH 3045
| Комплектація | |
| Вага | 1.77 кг |
| Витрата води | 300 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | ультразвукове |
| Колір | чорний |
| Макс. рівень шуму | 35 дБ |
| Об'єм бака для води | 4.5 л |
| Площа приміщення (зволоження) | 30 м² |
| Потужність споживання | 30 Вт |
| Призначення | зволожувач |
| Розміри (ВхШхГ) | 351x200x156 мм |
| Управління | сенсорне |
| Функції | регулювання вологості (гігростат); регулювання продуктивності; нічний режим роботи; іонізатор; ароматизатор; очищення води; таймер відключення; відключення за відсутності води; дисплей; індикатор вологості; індикатор температури; пульт ДУ; підсвічування корпуса |
| Час безперервної роботи | 15 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








