Зволожувач повітря Ardesto USH-H-4B
- Код товару: 93860
- Модель: USH-H-4B
-
1 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Зволожувач повітря Ardesto USH-H-4B
| Комплектація | |
| Вага | 1.1 кг |
| Витрата води | 280 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | ультразвукове |
| Колір | чорний |
| Об'єм бака для води | 4 л |
| Площа приміщення (зволоження) | 30 м² |
| Потужність споживання | 25 Вт |
| Призначення | зволожувач |
| Розміри (ВхШхГ) | 330x180x180 мм |
| Управління | сенсорне |
| Функції | контроль вологості (гігростат); регулювання продуктивності; нічний режим роботи; ароматизатор; таймер відключення; відключення за відсутності води; обертання випарника; верхнє доливання води; дисплей; пульт ДК; підсвічування корпуса |
| Час безперервної роботи | 14 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










