Зволожувач повітря Ardesto USH-H-26W
- Код товару: 93862
- Модель: USH-H-26W
-
999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Зволожувач повітря Ardesto USH-H-26W
| Комплектація | |
| Вага | 1.1 кг |
| Витрата води | 250 мл/год |
| Джерело живлення | електромережа |
| Зволоження | ультразвукове |
| Колір | білий |
| Об'єм бака для води | 3.1 л |
| Площа приміщення (зволоження) | 25 м² |
| Потужність споживання | 25 Вт |
| Призначення | зволожувач |
| Розміри (ВхШхГ) | 245x180x180 мм |
| Управління | сенсорне |
| Функції | контроль вологості (гігростат); регулювання продуктивності; таймер відключення; відключення за відсутності води; обертання випарника; верхнє доливання води; дисплей; індикатор вологості |
| Час безперервної роботи | 12.4 год |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











