Праска Tefal FV6670E0
- Код товару: 94376
- Модель: FV6670E0
-
4 399 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Праска Tefal FV6670E0
| Комплектація | |
| Вага праски | 960 кг |
| Вага системи | 1.74 кг |
| Довжина кабелю | 1.9 м |
| Колір | зелений |
| Маркування виробника | FV6670E0 |
| Об'єм резервуара для води | 250 мл |
| Покриття робочої поверхні | керамічне |
| Потужність парового удару | 220 г/хв |
| Потужність подачі пари | 40 г/хв |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Тип | побутова |
| Функції та можливості | подача пари; вертикальне відпарювання; протикраплинна система; автоматичне відключення; бездротова робота |
| Час нагріву | 30 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











