Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Premium
- Код товару: 25968
- Модель: SC 3 EasyFix Premium
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пароочисник Karcher SC 3 EasyFix Premium
| Інше | |
| Вага | 3.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 25x24x36 см |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Довжина парового шланга | 2 м |
| Маркування виробника | 1.513-160.0; 9.610-810.0 |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Комплектація | насадка для підлоги; насадка для килимів; кутова насадка; кругла щітка; щітка |
| Максимальний тиск пари | 3.5 бар |
| Об'єм бойлера для води | 1 л |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Функції та можливості | |
| Запобіжний клапан | + |
| Захист від дітей | + |
| Захист від накипу | + |
| Захист від перегрівання | + |
| Регулятор потужності пари | + |
| Гарантия | |
Опис
Відносно недорога побутова модель пароочисника від відомої торгової марки Karcher. Відрізняється середніми показниками потужності, але при цьому пристрій здатний видаляти до 99% забруднень без використання мийних засобів. Потужність споживання складає 1900 Вт. Максимальний тиск пари — 3,5 бар, а інтенсивність подачі пари регулюється користувачем залежно від завдання, типу оброблюваної тканини та інших характеристик.
Агрегат оснащений стандартними механізмами захисту від дітей, системою автовимкнення при перегріві і запобіжним клапаном, що випускає надлишки накопичився пара. Об'єм бака для води становить 1 л, при цьому швидкість нагрівання рекордна — 30 секунд, а доливати воду в бак можна в будь-який момент, не боячись опіків. До того ж, спеціальний картридж очищає воду від солей кальцію і служить захистом від накипу.
Пароочисник Karcher SC 3 Easyfіx Premium забезпечений всіма необхідними насадками: точковим соплом, круглою щіткою, кутовий і тканинної насадками, а також спеціальними насадками для текстилю та прибирання підлоги. Тканинна виконана по технології Easyfіx — знімати і одягати її можна без контакту з брудом, також легко кріпляться і спеціальні серветки з мікрофібри. Зручність моделі ще й в тому, що всі аксесуари зберігаються на корпусі — їх практично неможливо втратити.





