Розумна розетка TP-LINK Tapo P100 (4-pack)
- Код товару: 82545
- Модель: TAPO-P100-4-PACK
-
1 899 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Розумна розетка TP-LINK Tapo P100 (4-pack)
| Комплектація | |
| Голосовий асистент | Amazon Alexa; Google Assistant |
| Кількість гнізд | 1 |
| Комплект | 4 шт |
| Максимальна потужність | 2300 Вт |
| Максимальне навантаження | 10 A |
| Протокол зв'язку | Wi-Fi |
| Робоча температура | 0 °C ~ +35 °C |
| Розміри | 51x72x40 мм |
| Тип пристрою | розетка |
| Управління | зі смартфона |
| Формат роботи | ведучий (Master) |
| Функції та можливості | таймер; робота за розкладом; захисні шторки від дітей |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |










