Тумба TechLink SU115LO
- Код товару: 13138
- Модель: SU115LO
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Тумба TechLink SU115LO
| Комплектація | |
| Виконання тумби | класична |
| Закриті відділення | 2 шт |
| Кількість полиць | 1 шт |
| Колір | чорний |
| Максимальна діагональ | 55 " |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал полиць | дерево |
| Матеріал тумби | дерево |
| Навантаження однієї полиці | 20 кг |
| Приховане укладання дротів | + |
| Розміри (ШхВхГ) | 1150x340x450 мм |
| Тип | тумба |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





