Настінне кріплення Samsung WMN8000SXT/RU
- Код товару: 93743
- Модель: WMN8000SXT/RU
-
9 699 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Настінне кріплення Samsung WMN8000SXT/RU
| Інше | |
| Розміри (ШхВхГ) | 764x580x100 мм |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Максимальна відстань від стіни | 100 мм |
| Максимальна діагональ | 98 " |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Мінімальна відстань від стіни | 28 мм |
| Кути та розміри | |
| Кріплення VESA | 600x400 мм |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
— Регулювання глибини.
Можливість переміщення телевізора вперед-назад відносно точки кріплення до стіни, не змінюючи кут розташування екрана. Може використовуватися у поєднанні з поворотом — наприклад, якщо у вибраній точці кімнати предмет збоку від телевізора закриває його, екран можна висунути з-за перешкоди і повернути для оптимального кута перегляду.



