Телевізор Sony K-55XR8M2
- Код товару: 93507
- Модель: K-55XR8M2
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Телевізор Sony K-55XR8M2
| Інше | |
| Вага | 18.4 кг |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 1224x722x275 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1224x707x34 мм |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Настінне кріплення | VESA 300x300 мм |
| Споживана потужність | 74 Вт |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Google TV (Android TV) |
| Процесор | Sony Cognitive XR |
| Розмір діагоналі | 55 " |
| Мультимедіа | |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos, DTS, DTS Express, DTS-HD, DTS:X |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність звуку | 50 Вт |
| Сабвуфер | + |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S (супутникове); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 4 шт. |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Виходи | оптичний |
| Входи | USB 2 шт; LAN |
| Технології HDMI | CEC, eARC, ALLM, VRR, SBTM |
| Функції та можливості | |
| IMAX Enhanced | + |
| Upscaling | до 4K |
| Матриця | OLED |
| Підтримка HDR | HDR10, Dolby Vision |
| Покращення кольору | + |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840x2160 пікс. |
| Частота зміни кадрів | 100/120 Гц |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | AirPlay 2; Wi-Fi 6E (802.11ax)5; Chromecast; Bluetooth v 5.3; керування голосом; Amazon Alexa; Google Assistant |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ











