Телевізор Sony K-50S30
- Код товару: 93785
- Модель: K-50S30
-
32 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Телевізор Sony K-50S30
| Інше | |
| Вага | 12.3 кг |
| Вбудована пам'ять | 16 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 1119x714x267 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1119x649x70 мм |
| Клас енергоспоживання (new) | E |
| Маркування виробника | K-50S35B; K-50S35BP; K-50S38B |
| Настінне кріплення | VESA 200x200 мм |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Google TV (Android TV) |
| Процесор | Sony X1 |
| Розмір діагоналі | 50 " |
| Мультимедіа | |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos, DTS, DTS Express, DTS-HD, DTS:X |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S (супутникове); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 4 шт. |
| Виходи | оптичний |
| Входи | USB 2 шт; LAN |
| Технології HDMI | CEC, eARC, ALLM |
| Функції та можливості | |
| Upscaling | до 4K |
| Підтримка HDR | HDR10, Dolby Vision |
| Покращення кольору | + |
| Покращення яскравості / контрастності | + |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840x2160 пікс. |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Частота зміни кадрів | 50/60 Гц |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | AirPlay 2; Wi-Fi 6E (802.11ax)5; Google Cast (Chromecast); Bluetooth v 5.3; керування голосом; Amazon Alexa; Google Assistant |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ















