Телевізор Philips 65PML9308/12
- Код товару: 91639
- Модель: 65PML9308/12
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Телевізор Philips 65PML9308/12
| Інше | |
| Вага | 23.2 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 1452x917x307 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1452x891x111 мм |
| Клас енергоспоживання (new) | F |
| Настінне кріплення | VESA 300x300 мм |
| Споживана потужність | 102 Вт |
| Форма підставки | 1 ніжка на платформі |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Процесор | Philips P5 Perfect Picture |
| Розмір діагоналі | 65 " |
| Мультимедіа | |
| Акустика | Bowers & Wilkins |
| Аудіодекодери | Dolby Atmos, DTS X, Dolby Digital MS12 |
| Кількість динаміків | 4 шт |
| Потужність звуку | 64 Вт |
| Сабвуфер | + |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S (супутникове); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 4 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Виходи | mini-Jack (3.5 мм) навушники; на сабвуфер; оптичний |
| Входи | USB 3 шт; LAN |
| Технології HDMI | eARC, ALLM, CEC, VRR |
| Функції та можливості | |
| AMD сумісність | AMD FreeSync Premium |
| IMAX Enhanced | + |
| Upscaling | до 4K |
| Матриця | IPS |
| Підтримка HDR | HDR10+, Dolby Vision |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 3840x2160 пікс |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Частота зміни кадрів | 120 Гц |
| Яскравість | 1000 кд/м² |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | Wi-Fi 5 (802.11ac); Miracast; Bluetooth v 5.0; Ambilight; керування голосом; Amazon Alexa; Google Assistant |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ







