Телевізор LG 55UQ751C
- Код товару: 84584
- Модель: 55UQ751C
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Телевізор LG 55UQ751C
| Інше | |
| Вага | 14.4 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 1244x783x235 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1244x726x87 мм |
| Настінне кріплення | VESA 300х300 мм |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Smart TV (власна система) |
| Процесор | LG α 5 Gen 5 |
| Розмір діагоналі | 55 " |
| Мультимедіа | |
| Картинка в картинці | + |
| Кількість динаміків | 2 шт |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Телетекст | + |
| Роз'єми | |
| HDMI | 2 шт |
| Виходи | оптичний |
Опис
Доступна пропозиція в полку смарт-телевізорів LG із модельного портфоліо зразка 2022 року. Пристрій відноситься до комерційної лінійки ТВ-панелей LG, заточених під використання в готелях, ресепшені в офісах, медичних закладах і т.п. У центрі уваги моделі знаходиться великий екран з розмірами по діагоналі 55 дюймів, що показує картинку з роздільною здатністю 4К (3840х2160 пікселів).
Частота оновлення у дисплея становить 60 Гц, натомість для нього задекларовано можливість роботи з HDR-контентом. Підсистема аудіо на борту телевізора представлена двома динаміками широкосмуговими сумарною потужністю 20 Вт. В основі смарт-платформи ТВ-панелі лежить доморощена система webOS, під яку випущено величезний перелік додатків та клієнтів для перегляду мережевого контенту онлайн. Зовнішні пристрої підключаються до телевізора через USB-порт, два HDMI-роз'єми, а на акустику у моделі передбачений оптичний аудіовиход. Настінний варіант розміщення ТВ-панелі має на увазі використання кронштейна VESA у розмірі 300х300 мм.
Що стосується версій Wi-Fi, то найбільш актуальними в наш час є Wi-Fi 4 і Wi-Fi 5 (Wi-Fi 6 поки тільки з"явився і не встиг завоювати «повагу» в ТВ). Перший стандарт забезпечує швидкість до 600 Мбіт/с, він дає змогу без проблем передавати потокове відео в Full HD; але для впевненої роботи з більш високими роздільними здатностями (такими, як 4K) бажано мати телевізор і роутер з підтримкою Wi-Fi 5. Також зазначимо, що, крім цих стандартів Wi-Fi, звичайно підтримуються і більш ранні — так що проблем з сумісністю не виникає.
Сравнение Телевізор LG 55UQ751C с другими моделями
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ














