Телевізор Ergo 40JFS6800
- Код товару: 94056
- Модель: 40JFS6800
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Телевізор Ergo 40JFS6800
| Інше | |
| Вага | 5 кг |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 892x565x214 мм |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 892x511x74 мм |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Настінне кріплення | VESA 200x100 мм |
| Оперативна пам'ять | 1 ГБ |
| Споживана потужність | 46 Вт |
| Форма підставки | окремі 2 ніжки |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Операційна система | Google TV (Android TV) |
| Розмір діагоналі | 40 " |
| Мультимедіа | |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Потужність звуку | 20 Вт |
| Цифровий тюнер | DVB-T2 (ефірне); DVB-C (кабельне); DVB-S (супутникове); DVB-S2 (супутникове) |
| Роз'єми | |
| HDMI | 2 шт. |
| Версія HDMI | v 1.4 |
| Виходи | mini-Jack (3.5 мм) навушники; оптичний |
| Входи | USB 2 шт; LAN; композитний AV-вхід |
| Функції та можливості | |
| Матриця | *VA |
| Покриття екрана | глянцеве |
| Роздільна здатність | 1920x1080 пікс. |
| Статична контрастність | 5 000:1 |
| Частота зміни кадрів | 50/60 Гц |
| Яскравість | 200 кд/м² |
| Функції та можливості | |
| Функції та можливості | Wi-Fi 5 (802.11ac); Google Cast (Chromecast); Bluetooth v 5.1; керування голосом; Google Assistant |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- OLED телевізори
- QLED телевізори
- Вигнуті телевізори
- 4k телевізори
- Телевізори на Андроїді
- Телевізори з Wi-Fi
- 3D телевізори
- Телевізори на кухню
- Телевізори до 21 дюйма
- Телевізори до 25 дюймів
- Телевізори до 30 дюймів
- Телевізори 32 дюйми
- Телевізори до 39 дюймів
- Телевізори 40 дюймів
- Телевізори Full HD
- Телевізори 43 дюйми
- Телевізори з підтримкою Miracast
- Телевізори до 52 дюймів
- Телевізори 55 дюймів
- Телевізори 65 дюймів
- Телевізори 42 дюйми
- Білі телевізори
- ТБ Смарт ТБ












