Сушильна машина Gorenje DS92ILS
- Код товару: 57459
- Модель: DS92ILS
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Сушильна машина Gorenje DS92ILS
| Інше | |
| Відкриття дверцят | вправо |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x63 см |
| Дисплей | LED |
| Діаметр завантажувального люка | 35 см |
| Захист від дітей | + |
| Класи ефективності | |
| Клас енергоспоживання | A++рік / |
| Клас сушіння | A |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Комплектація | |
| Завантаження | 9 кг |
| Колір | білий |
| Тип сушіння | конденсаційна (тепловий насос) |
| Функції та можливості | |
| Злив в каналізацію | + |
| Індикатор заповнення бака конденсату | + |
| Кількість програм сушіння | 14 |
| Контроль вологості білизни | + |
Опис
Клас сушки А. Економне енергоспоживання. Бічні ребра жорсткості StableTech. Барабан WaveActive з хвилястим профілем. Система автоматичної настройки циклу DelicateCare. Іонізатор повітря IonTech.










