Пральна машина Whirlpool TDLRB 65242BS EU/N
- Код товару: 93841
- Модель: TDLRB 65242BS EU/N
-
19 555 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пральна машина Whirlpool TDLRB 65242BS EU/N
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 56 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 90x40x60 см |
| Дисплей | LED |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Рівень шуму (віджимання) | 74 дБ |
| Управління | поворотна ручка + кнопки |
| Інше | |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання (new) | C |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 44 л |
| Завантаження | 6.5 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Колір | білий |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | пластик |
| Матеріал ТЕНу | нержавіюча сталь |
| Прямий привід двигуна | + |
| сушка | |
| Тип завантаження | вертикальне завантаження |
| Функції та можливості | |
| Додаткові програми | швидке прання; делікатне прання; гігієна (дитячий одяг) |
| Кількість програм | 14 шт. |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
- Холодильники Side-by-Side
- Багатодверні холодильники
- Краплинні холодильники
- Холодильники з великою морозильною камерою
- Холодильники без морозильної камери
- Холодильники із верхньою морозильною камерою
- Холодильники з нижньою морозильною камерою
- Холодильники з нульовою камерою
- Холодильники з льодогенератором
- Двокомпресорні холодильники
- Інверторні холодильники
- Холодильники А++
- Безшумні холодильники
- Міні холодильники
- Холодильники 2 метри
- Холодильники до 80 см
- Широкі холодильники
- Чорні холодильники
- Червоні холодильники
- Великі холодильники
- Холодильники бежевого кольору
- Однокамерні холодильники
- Двокамерні холодильники
- Холодильники No Frost














