Пральна машина Samsung WW90DG6G94LKUA
- Код товару: 93148
- Модель: WW90DG6G94LKUA
-
24 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пральна машина Samsung WW90DG6G94LKUA
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 59 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x48 см |
| Дисплей | LED |
| Країна виробництва | Китай |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Комплектація | |
| Завантаження | 9 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Колір | білий |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | пластик |
Опис
Пральна машина компанії Samsung є просунутою моделлю з середнього цінового сегменту, яка відрізняється наявністю розширених можливостей для більш ефективного прання. Пристрій досить місткий і дозволяє прати велику кількість білизни за раз — максимальне завантаження становить 9 кг. Усередині встановлений цифровий інверторний мотор, який забезпечує стабільну і тиху роботу, економно споживає електроенергію та розрахований на довгий термін служби.
Є безліч програм на вибір, серед яких стандартні режими для дитячого й спортивного одягу, постільної білизни, джинсів, кольорових речей, сорочок, верхнього одягу тощо, а також більш цікаві функції. Так, технологія AI Ecobubble створює бульбашки, які ефективніше видаляють плями і більш дбайливо впливають на матеріали. Технологія Bubble Shot передбачає розпилення води зверху, завдяки чому вода витрачається економніше, а дія мийного засобу посилюється.
Samsung WW90DG6G94LKUA пропонує інтелектуальне прання AI Wash, яка визначає вагу завантаження, тип тканини, ступінь забруднення і в залежності від цього регулює кількість води, мийного засобу, тривалість замочування, прання та полоскання. Спеціальна програма використовує пар для дезінфекції речей, який усуває віруси, бактерії та алергени. Функція Bubble Soak допомагає видалити навіть найстійкіші плями від крові, вина, чаю, косметики, трави тощо.
Лоток має автоматичне дозування мийного засобу і кондиціонера для кожного прання. А спеціальна програма самоочищення допомагає підтримувати барабан у чистоті, змиваючи залишки мийних засобів та забруднення. Класичне управління здійснюється за допомогою поворотної ручки та сенсорної панелі з LED дисплеєм, що відображає інформацію про налаштування, тривалість циклу й можливі помилки. Більш того, пральна машина має вбудований Wi-Fi і дозволяє дистанційне керування через фірмовий мобільний застосунок SmartThings. Максимальне завантаження 9 кг, економія електроенергії завдяки цифровому інверторному мотору, технологія AI Ecobubble для безковного видалення плям, інтелектуальне прання AI Wash, дистанційне керування через Wi-Fi з мобільного додатка.
Сравнение Пральна машина Samsung WW90DG6G94LKUA с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину














