Пральна машина Samsung WD90DG5G34BELE
- Код товару: 93167
- Модель: WD90DG5G34BELE
-
32 999 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пральна машина Samsung WD90DG5G34BELE
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 65 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x56 см |
| Дисплей | LED |
| Рівень шуму (віджимання) | 72 дБ |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | B |
| Клас гучності | A |
| Клас енергоспоживання (new) | A |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 50 л |
| Завантаження | 9 кг |
| Завантаження для сушіння | 5 кг |
| Інверторний двигун | + |
Опис
Компанія Samsung пропонує універсальну машину, яка виконує одразу дві функції — прання та сушіння білизни. Причому модель досить містка: максимальне завантаження для прання становить 9 кг, для сушіння — 5 кг. Головною перевагою техніки є передові можливості та технології для покращення якості прання. Цифровий інверторний двигун працює тихіше, споживає менше енергії та має триваліший термін служби порівняно зі звичайними моторами.
Технологія AI Ecobubble перетворює мийний засіб на бульбашки, які краще борються із забрудненнями навіть за невеликої температури води. Крім того, AI Ecobubble розпізнає тип тканини і регулює кількість бульбашок, час циклу, температуру і швидкість віджиму залежно від цього. Технологія Bubble Shot замочує білизну, розпилюючи воду зверху, що дозволяє скоротити витрати води приблизно на 20%. Загалом, Samsung WD90DG5G34BELE пропонує на вибір 14 програм для прання різних типів тканин та одягу (синтетика, шерсть, бавовна).
У тому числі, швидкий режим Quick Wash 15 скорочує тривалість циклу всього до 15 хвилин. Програма Hygiene Steam використовує пару, щоб продезінфікувати білизну, усунути бактерії, віруси і алергени. Функція Bubble Soak допомагає боротися навіть із найбільш стійкими плямами від крові, кави, косметики, вина і т. д. Технологія Air Wash усуває неприємні запахи з постільної білизни та речей за допомогою гарячого повітря без використання хімічних засобів. Програма самоочищення допомагає підтримувати барабан у чистоті, усуваючи залишки мийних засобів і забруднення. Крім того, ви можете вручну регулювати температуру води та швидкість віджиму — до 1400 обертів за хвилину. Стирально-сушильна машина відноситься до категорії розумної техніки і, окрім класичного керування за допомогою поворотної ручки та сенсорної панелі, підтримує підключення по Wi-Fi і дистанційне керування через мобільний застосунок SmartThings на смартфоні.
Сравнение Пральна машина Samsung WD90DG5G34BELE с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину













