Пральна машина LG Vivace V300 F4WV308S6E
- Код товару: 79917
- Модель: F4WV308S6E
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пральна машина LG Vivace V300 F4WV308S6E
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Захист від протікання | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 66 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 85x60x56.5 см |
| Дисплей | LED |
| Рівень шуму (віджимання) | 73 дБ |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | B |
| Клас гучності | B |
| Клас енергоспоживання (new) | C |
| Комплектація | |
| Витрата води за цикл | 48 л |
| Завантаження | 8 кг |
| Інверторний двигун | + |
Опис
Пральна машина середнього цінового діапазону, яка може похвалитися хорошою місткістю і розширеним набором підтримуваних функцій і програм, що робить пристрій більш зручним в повсякденній експлуатації. Модель побачила світ в 2021 році і оснащена надійним, порівняно тихим і енергоефективним інверторним двигуном з прямим приводом. Фірмова технологія AI DD може автоматично визначати тип і вагу тканин і залежно від цього регулювати параметри прання для підвищення її ефективності.
Пральна машина LG Vivace V300 F4WV308S6E має містким барабаном на 8 кг, завдяки чому може послужити хорошим вибором для сімейств з 3-4 чоловік. Швидкість віджиму регулюється користувачем в межах аж до 1400 об/хв, що дозволяє очікувати по закінченню прання практично суху білизну з мінімальною залишковою вологою. Всього виробником передбачені 14 програм для спеціалізованого прання. Серед них окремої уваги заслуговує режим прання парою, який забезпечує додатковий антибактеріальний ефект. Панель управління оснащена сенсорними перемикачами і досить великим дисплеєм, але крім цього передбачена можливість управління роботою пристрою безпосередньо зі смартфона користувача.
Сравнение Пральна машина LG Vivace V300 F4WV308S6E с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину













