Пральна машина Indesit IM602BMYTIMEUA
- Код товару: 93328
- Модель: IM602BMYTIMEUA
-
12 399 грн.
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пральна машина Indesit IM602BMYTIMEUA
| Безпека | |
| Захист від дітей | + |
| Контроль дисбалансу | + |
| Контроль піноутворення | + |
| Загальні характеристики | |
| Вага | 54 кг |
| Відкриття дверцят | вліво |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5x60x44.6 см |
| Дисплей | LED |
| Країна виробництва | Румунія |
| Класи ефективності | |
| Клас віджимання | C |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Комплектація | |
| Завантаження | 6 кг |
| Інверторний двигун | + |
| Колір | білий |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | пластик |
Опис
Пральна машина компанії Indesit має невисоку ціну, але при цьому все необхідне обладнання для ефективного прання. Завдяки глибині 44.6 см модель дозволяє завантажувати до 6 кг білизни і є оптимальним рішенням для невеликих квартир і вузьких ванних кімнат. Інверторний двигун працює без щіток, забезпечуючи тиху роботу, мінімальний знос і тривалий термін служби. Великий цифровий дисплей відображає обрану програму, час, що залишився, та статус циклу для зручного контролю процесу.
Indesit IM 602B MY TIME UA пропонує 15 спеціалізованих програм для різних типів тканин і ступеня забруднення, в тому числі для змішаних тканин, синтетики, вовни та делікатних тканин. Пристрій має 5 швидких програм тривалістю менше години, серед яких експрес-прання всього за 14 хвилин для освіження слабо забрудненої білизни вагою до 1.5 кг. Функція парової обробки Steam подає в барабан пару в кінці обраної програми прання, допомагаючи розгладити складки на речах з бавовни, синтетики і змішаних волокон, освіжити одяг, усунути неприємні запахи і значно скоротити час подальшого прасування.
Програма очищення барабана SterilTub забезпечує регулярну гігієнічну обробку внутрішніх поверхонь машини для підтримання чистоти і запобігання появи неприємних запахів. Режим економії води зменшує споживання води під час фази полоскання без впливу на ефективність прання. Функція таймера відкладеного старту дозволяє запланувати прання на зручний час. Окрім цього, користувачі можуть вручну відрегулювати температуру та швидкість віджиму — до 1200 обертів на хвилину.
Сравнение Пральна машина Indesit IM602BMYTIMEUA с другими моделями
- Пральна машина з баком для води
- Пральні машини із сушінням
- Пральна машина з функцією пари
- Пральні машини повітряно-бульбашкового типу
- Пральні машини з прямим приводом
- Пральна машина з інверторним двигуном
- Вузькі пральні машини
- Пральна машина на 6 кг
- Пральна машина на 7 кг
- Пральна машина до 12 кг
- Пральна машина до 4 кг
- Пральні машини чорного кольору
- Пральна машина до 40 см
- Пральна машина до 50 см
- Пральна машина до 60 см
- Пральні машини під раковину













