Скороварка Moulinex Quickchef CE430A32
- Код товару: 85036
- Модель: CE 430A 34
-
6 199 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Скороварка Moulinex Quickchef CE430A32
| Інше | |
| Антипригарне покриття | тефлонове |
| Вага | 5.2 кг |
| Габарити | 32x31x29 см |
| Дисплей | + |
| Знімна кришка | + |
| Маркування виробника | CE430A32; CE430A34 |
| Управління | кнопкові перемикачі |
| Комплектація | |
| Кількість програм | 33 |
| Колір | чорний |
| Об'єм | 5 л |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип | скороварка |
| Програми приготування | |
| Програми | каша гречка; овочі; варення / джем; йогурт; сир; холодець |
| Режими | вільний режим; розігрів; смаження / фритюр; варка; запікання; тушкування; випічка; приготування на парі; розстоювання тіста; сувід |
| Функції та можливості | |
| Комплектація | підставка пароварки; кошик пароварки |
| Функції | термостат; автоприготування; підтримання температури; таймер автовимкнення; таймер відстрочки старту |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








