Коверлок Minerva M4000CL
- Код товару: 17756
- Модель: M4000CL
-
24 999 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Коверлок Minerva M4000CL
| Загальні характеристики | |
| Вага | 7.9 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 36x35x29 см |
| Джерело живлення | від мережі |
| Чохол | матерчатий |
| Комплектація | |
| Тип швейної машинки | коверлок |
| Лапки в комплекті | |
| Лапки | оверлочна |
| Можливості регулювання | |
| Регулювання | регулювання тиску лапки; регулятор натягу нитки |
| Технічні хар-ки | |
| Кількість строчок | 20 шт |
| Максимальна довжина стібка | 4 мм |
| Максимальна ширина строчки | 9 мм |
| Швидкість шиття | 1100 ст/хв |
| Функції та можливості | |
| Функції | диференціальний транспортер; нитковтягувач; шиття подвійною голкою |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





