Саундбар Sony HT-S60
- Код товару: 94420
- Модель: HT-S60
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Саундбар Sony HT-S60
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | DTS; DTS ES; DTS X; Dolby Digital; Dolby Digital Plus; Dolby TrueHD; Dolby Atmos |
| Інтерфейси | Bluetooth; бездротове підключення до ТВ |
| Інше | |
| Вага проєктора | 2.6 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 907x64x90 мм |
| Дисплей | + |
| Маркування виробника | HTS60.CEK |
| Управління | пульт ДК |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Тилова акустика | + |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | 5.1 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вихід | 1 шт. |
| Виходи | на сабвуфер |
| Входи | USB-A; mini-Jack (3.5 мм); оптичний |
| Сабвуфер | |
| Акустичне оформлення | фазоінверторного типу |
| Вага сабвуфера | 11.6 кг |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 275x388x388 мм |
| Технічні хар-ки | |
| Імпеданс | 8 Ом |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Частотний діапазон | 20 — 20000 Гц |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |











