Саундбар Sony HT-G700
- Код товару: 81822
- Модель: HT-G700
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Саундбар Sony HT-G700
| Динаміки | |
| Кількість динаміків | 3 шт |
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | DTS; DTS 96/24; DTS ES; DTS X; Dolby Digital; Dolby Digital Plus; Dolby TrueHD; Dolby Atmos |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Інше | |
| Вага проєктора | 3.5 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 980x64x108 мм |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Управління | пульт ДУ |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Підтримка UltraHD (4K) | + |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | 3.1 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вихід | 1 шт |
| HDMI-вхід | 1 шт |
| Входи | оптичний |
| Сабвуфер | |
| Акустичне оформлення | фазоінверторного типу |
| Бездротовий сабвуфер | + |
| Вага сабвуфера | 7.5 кг |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 192x387x406 мм |
| Діаметр динаміка сабвуфера | 160 мм |
| Потужність сабвуфера | 100 Вт |
| Технічні хар-ки | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Потужність динаміків саундбара | 300 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |



