Саундбар Samsung HW-QS700F/EN
- Код товару: 93764
- Модель: HW-QS700F/EN
- 16 599 грн.
-
15 186 грн.
Купівля товару в кредит
Немає
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Саундбар Samsung HW-QS700F/EN
| Динаміки | |
| Кількість динаміків | 8 шт. |
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | DTS; DTS HD; DTS X; Dolby Digital Plus; Dolby TrueHD; Dolby Atmos |
| Інтерфейси | AirPlay 2; Google Cast (Chromecast); Wi-Fi; Bluetooth; бездротове підключення до ТВ |
| Стрімінгові сервіси | Spotify |
| Інше | |
| Вага проєктора | 4.4 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 1160x51x120 мм |
| Дисплей | + |
| Управління | пульт ДК; пультом від телевізора; зі смартфона; Google Assistant |
| Комплектація | |
| Віртуальне об'ємне звучання | + |
| Колір | чорний |
| Підтримка UltraHD (4K) | + |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | 3.1.2 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вихід | 1 шт. |
| HDMI-вхід | 1 шт. |
| Входи | оптичний |
| Сабвуфер | |
| Акустичне оформлення | фазоінверторного типу |
| Бездротовий сабвуфер | + |
| Вага сабвуфера | 4.8 кг |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 249x252x249 мм |
| Діаметр динаміка сабвуфера | 165 мм |
| Технічні хар-ки | |
| Номінальна потужність | 345 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |













