Саундбар Samsung HW-Q930C
- Код товару: 87084
- Модель: HW-Q930C/UA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Саундбар Samsung HW-Q930C
| Динаміки | |
| Кількість динаміків | 10 шт |
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | DTS X; Dolby Digital Plus; Dolby TrueHD; Dolby Atmos |
| Інтерфейси | AirPlay 2; Chromecast; Wi-Fi; Bluetooth; бездротове підключення до ТВ |
| Стрімінгові сервіси | Spotify |
| Інше | |
| Вага проєктора | 5.4 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 1110.7х60.4х120 мм |
| Дисплей | + |
| Споживана потужність | 108 Вт |
| Управління | пульт ДУ; зі смартфона; Google Assistant / Amazon Alexa |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Підтримка UltraHD (4K) | + |
| Тилова акустика | + |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | 9.1.4 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вихід | 1 шт |
| HDMI-вхід | 1 шт |
| Версія HDMI | v 2.1 |
| Входи | оптичний |
| Сабвуфер | |
| Акустичне оформлення | фазоінверторного типу |
| Бездротовий сабвуфер | + |
| Вага сабвуфера | 9.8 кг |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 210x403x403 мм |
| Діаметр динаміка сабвуфера | 203 мм |
| Потужність сабвуфера | 160 Вт |
| Технічні хар-ки | |
| Номінальна потужність | 540 Вт |
| Потужність динаміків саундбара | 140 Вт |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |




















