Саундбар LG S75Q
- Код товару: 83861
- Модель: S75Q
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Саундбар LG S75Q
| Динаміки | |
| Діаметр ВЧ динаміка | 20 мм |
| Діаметр НЧ (НЧ/СЧ) динаміка | 64 мм |
| Діаметр СЧ динаміка | 51 мм |
| Кількість динаміків | 5 шт |
| Інтерфейси | |
| Аудіодекодери | DTS; DTS 96/24; DTS HD; DTS X; Dolby Digital; Dolby Digital Plus; Dolby TrueHD; Dolby Atmos |
| Інтерфейси | Bluetooth; підключення iPod/iPhone |
| Інше | |
| Вага проєктора | 3.39 кг |
| Габарити (ШхВхГ) | 890x65x119 мм |
| Управління | пультом від телевізора; зі смартфона |
| Комплектація | |
| Віртуальне об'ємне звучання | + |
| Колір | чорний |
| Підтримка UltraHD (4K) | + |
| Тип встановлення | поличний/настінний |
| Формат звуку | 3.1 |
| Роз'єми | |
| HDMI-вихід | 1 шт |
| HDMI-вхід | 1 шт |
| Входи | USB A; оптичний |
| Сабвуфер | |
| Бездротовий сабвуфер | + |
| Вага сабвуфера | 5.8 кг |
| Габарити сабвуфера (ШхВхГ) | 180x394x290 мм |
| Діаметр динаміка сабвуфера | 152 мм |
| Потужність сабвуфера | 220 Вт |
| Технічні хар-ки | |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Номінальна потужність | 380 Вт |
| Потужність динаміків саундбара | 160 Вт |
| Чутливість | 83 дБ |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
















