Сабвуфер SVS SB-1000 Pro Black Ash
- Код товару: 94409
- Модель: SB-1000 Pro Black Ash
-
39 160 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Сабвуфер SVS SB-1000 Pro Black Ash
| Комплектація | |
| Акустичне оформлення | закритого типу |
| Призначення | домашній |
| Тип | активний |
| Тип встановлення | підлоговий |
| Роз'єми | |
| Виходи | RCA (лінійний) |
| Входи | RCA (LFE); RCA (лінійний); високорівневий (клеми); тригерний |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 325 Вт |
| Розмір динаміка | 12" |
| Частотний діапазон | 24 – 260 Гц |
| Функції | |
| Регульований кросовер | + |
| Регулювання рівня | + |
| Регулювання фази | + |
| Частота кросовера | 50 – 180 Гц |
| Характеристики | |
| Вага | 11.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 342x330x375 мм |














