Ручний відпарювач SteamOne EUNS150G
- Код товару: 93502
- Модель: EUNS150G
-
4 099 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Ручний відпарювач SteamOne EUNS150G
| Комплектація | |
| Вага | 1.03 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.5х18х15 см |
| Захист від перегріву | + |
| Знімний бак для води | + |
| Об'єм бака для води | 0.15 л |
| Продуктивність | 30 г/хв |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип | ручний |
| Час безперервної роботи | 8 хв |
| Час нагріву | 30 с |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |






















