Rowenta Swift Power Cyclonic RO 2932
- Код товару: 88004
- Модель: RO 2932 EA
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Rowenta Swift Power Cyclonic RO 2932
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 3.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 37x25.5x30.4 см |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Змотування мережевого шнура | + |
| Маркування виробника | RO2932EA |
| Рівень шуму | 77 дБ |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Колір | бірюзовий |
| Об'єм пилозбірника | 1.2 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | суха |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); паркетна; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









