Пилосос Xiaomi Vacuum Cleaner G20
- Код товару: 93144
- Модель: Vacuum Cleaner G20
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Xiaomi Vacuum Cleaner G20
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Напруга батареї | 25.2 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 3.5 год |
| Час роботи | 60 хв |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 3.7 кг |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Сила всмоктування | 25000 Па |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | мінітурбощітка; електрична турбощітка; довга щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |









