Пилосос Xiaomi Vacuum Cleaner G20
- Код товару: 93144
- Модель: Vacuum Cleaner G20
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Xiaomi Vacuum Cleaner G20
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Напруга батареї | 25.2 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 3.5 год |
| Час роботи | 60 хв |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 3.7 кг |
| Комплектація | |
| Колір | білий |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Прибирання | суха |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | мінітурбощітка; електрична турбощітка; довга щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
Опис
Бездротовий пилосос компанії Xiaomi призначений тільки для сухого прибирання і являє собою модель 2-в-1: завдяки наявності портативного блоку, який знімається з корпусу, пристрій можна використовувати як класичний вертикальний пилосос або компактний ручний. Це значно розширює радіус прибирання — від дому до вуличної тераси, робочого кабінету та салону автомобіля. Потужний безщітковий двигун забезпечує високу силу всмоктування в 25000 Па, дозволяючи ефективно очищувати від сміття як гладкі підлогові покриття, так і килими.
П'ятиступенева система фільтрації затримує 99.9% найдрібніших часток і випускає назовні вже очищене повітря. Для збору сміття передбачено пилозбірник з системою циклон об'ємом 600 мл, який легко очищується без контакту рук з брудом. Для більш ефективного та комплексного прибирання Xiaomi Vacuum Cleaner G20 постачається з кількома насадками, у кожної з яких своє завдання.
Основна електрична турбощітка може працювати на будь-яких поверхнях і доповнена LED підсвіткою, яка допоможе розглянути забруднення в темних, важкодоступних місцях. Міні-турбощітка обертається зі швидкістю 1500 обертів за хвилину і призначена для очищення м'яких меблів, постелі та локальних забруднень. Окрім цього, у комплектацію входить комбінована насадка 2-в-1, яка об'єднує в собі пилову та щілинну. А настінне кріплення дозволяє зберігати пристрій та аксесуари в зручному вертикальному положенні. Пилосос не потребує підключення до мережі і живиться від вбудованого акумулятора. Автономність залежить від обраного режиму потужності та підключеної насадки. Наприклад, з комбінованою насадкою одного заряду вистачить до 60 хвилин, а з основною турбощіткою — до 45 хвилин.









