Thomas Inox 1530
- Код товару: 78220
- Модель: INOX 1530 PRO
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Thomas Inox 1530
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 8.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 54х44х44 см |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Комплектація | |
| Збирання води | + |
| Колір | нержавіюча сталь |
| Об'єм пилозбірника | 30 л |
| Патронний фільтр | + |
| Пилозбірник | мішок |
| Потужність всмоктування | 230 Вт |
| Прибирання | суха |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип | господарський |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); щілинна; насадка сифон; для крупного сміття |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





