Пилосос Sencor SVC 1016GR
- Код товару: 93546
- Модель: SVC 1016GR
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Пилосос Sencor SVC 1016GR
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 4.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 32x25x21 см |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Змотування мережевого шнура | автоматичне |
| Тип труби | телескопічна |
| Комплектація | |
| Колір | зелений |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Пилозбірник | циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип | звичайний |
| Фільтр тонкого очищення | EPA 12 |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); мінітурбощітка; для м'яких меблів; гнучка щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





















