Philips SpeedPro Aqua FC 6728
- Код товару: 62913
- Модель: FC6728/01
- 17 099 грн.
-
11 299 грн.
Купівля товару в кредит
Немає
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Philips SpeedPro Aqua FC 6728
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Напруга батареї | 21.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 5 год |
| Час роботи | 50 хв |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 2.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 125x26x25 см |
| Маркування виробника | FC6728/01 |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | сухе та вологе |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); електрична турбощітка; щілинна; пилова; мікрофібра; швабра |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
















