Liberton LVC-2245
- Код товару: 17495
- Модель: LVC-2245
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Liberton LVC-2245
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 5.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 46x25x31 см |
| Довжина кабелю | 4.5 м |
| Змотування мережевого шнура | + |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Комплектація | |
| Індикатор заповнення пилозбірника | + |
| Колір | білий |
| Об'єм пилозбірника | 4.5 л |
| Пилозбірник | мішок |
| Потужність всмоктування | 350 Вт |
| Прибирання | суха |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип | звичайний |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); для м'яких меблів; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |





