Karcher AD 4 Premium
- Код товару: 17200
- Модель: AD 4 Premium
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Karcher AD 4 Premium
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | мережа |
| Інше | |
| Вага | 5.3 кг |
| Відсік для насадок | + |
| Габарити (ВхШхГ) | 56.5x36.5x33 см |
| Маркування виробника | 1.629-731.0 |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Тип труби | складова |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 17 л |
| Прибирання | суха |
| Самоочищення фільтра | + |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Тип | для камінів |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | паркетна |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







