Hoover FD 22G
- Код товару: 26431
- Модель: FD22G 011
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Hoover FD 22G
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Комплектний акумулятор | 1 шт |
| Напруга батареї | 22.2 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 6 год |
| Час роботи | 25 хв |
| Інше | |
| Вага | 2.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 110x26x23 см |
| Комплектація | |
| Колір | сірий |
| Об'єм пилозбірника | 0.7 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | суха |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | комбінована (підлога/килим); електрична турбощітка; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |

























