Hisense HVC6264BK
- Код товару: 89483
- Модель: HVC6264BK
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Схожі товари
Характеристики Hisense HVC6264BK
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Напруга батареї | 21.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 4 год |
| Час роботи | 45 хв |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 111.2x25x25.5 см |
| Дисплей | + |
| Маркування виробника | 738225 |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Тип труби | з шарніром |
| Комплектація | |
| Колір | чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Потужність всмоктування | 32 Вт |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на корпусі |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | мінітурбощітка; електрична турбощітка; щілинна; пилова; гнучкий шланг |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |







