Пилосос Grunhelm GAVC-2207 HR
- Код товару: 90879
- Модель: GAVC-2207 HR
-
4 318 грн.
Купівля товару в кредит
На складі
Дякую!
Ваше замовлення прийняте в обробку.
Найближчим часом Вам передзвонить менеджер і погодить усі питання на замовлення.
Характеристики Пилосос Grunhelm GAVC-2207 HR
| Джерело живлення | |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Зарядна станція | настінна |
| Індикатор рівня заряду | + |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки | 4.5 год |
| Час роботи | 40 хв |
| Інше | |
| LED підсвічування | + |
| Вага | 2.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 120х32х12.5 см |
| Дисплей | + |
| Комплектація | |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Пилозбірник | система циклон |
| Прибирання | суха |
| Регулювання потужності | на ручці |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Тип | вертикальний з портативним |
| Фільтр тонкого очищення | HEPA |
| Насадки в комплекті | |
| Функції насадок | електрична турбощітка; щілинна; пилова |
| Гарантия | |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |








